Potter RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potter RPG

Welcome to Potter-RPG Forum!
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Нашите приятели!
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Окт 06, 2011 2:27 pm by Джени Потър

» Алекс Грей
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeСъб Сеп 10, 2011 5:56 pm by Джени Потър

» Търся си..
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 8:57 pm by Джени Потър

» Търсят се!
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 8:56 pm by Джени Потър

» Столица - Страна
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 4:58 pm by Елеа Уизли

» Хари Потър герои
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 1:39 pm by Елеа Уизли

» Познайте на колко години е следващия!
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 1:26 pm by Елеа Уизли

» Познайте цвета на косата на следващия!
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 1:26 pm by Елеа Уизли

» Познай цвета на очите на следващия
Рейвън Дайнард. Icon_minitimeЧет Сеп 08, 2011 1:25 pm by Елеа Уизли

Top posters
Анна Потър
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Елеа Уизли
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Джени Потър
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Рейвън Дайнард.
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Алис Браун ♥
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Kimberly James
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Катерина Салваторe ♥
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Еванджелин Дайнард
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Alex Gray
Рейвън Дайнард. Vote_lcapРейвън Дайнард. Voting_barРейвън Дайнард. Vote_rcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 9:17 am
BFF's.
Рейвън Дайнард. Baner110
Посетители

 

 Рейвън Дайнард.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Рейвън Дайнард.
Слидерин
Слидерин
Рейвън Дайнард.


Брой мнения : 10
Age : 26
Години/курс : 15/Четвърти

Роу Плей
Галеони: 2 500
Инвертар: Униформа, учебници, мантия
Най-важното за героя:

Рейвън Дайнард. Empty
ПисанеЗаглавие: Рейвън Дайнард.   Рейвън Дайнард. Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 9:32 pm

[center]Рейвън Дайнард. Vtrqtq
Willa Holland.

Име:
Рейвън Кейтлийн Дайнард.

Прякори:
Не позволявам на никой друг освен на сестра си да ме нарича с прякор. Еванджелин може да ме нарича както си иска, най- често- Риа.

Кръв:
Абсолютно чистокръвна съм.

Покровител:
Покровителят ми представлява китайски тигър. Китайските тигри са специални с това, че са бели.

Пръчка:
Сандалово дърво ;; Много неподатлива ;; 20,5 сантиметра ;; Съдържа косъм от опашка на сфинкс.

Външен вид:
Да се самоопиша? О това ще бъде приятна задача. Може и да ме наречете себична, егоистка, както желаете аз няма да се променя от обидите на някого, за когото не ми пука. Аз се приемам за изключително красиво и изящно същество. Имам светло- кестенява коса. И не си мислете, че е някакво обикновено смотано кафяво. Моята коса е специална- мека, красива и придобива медни отблясъци дори и при съвсем леки наченки на слънце. Леко начупена е и това понякога ме дразни, затова често използвам някакви отвари, за да я изправя /в училище/ и колкото и да ви се струва странно преси, когато съм у дома. Мъгълите са глупаци, но могат да правят доста хубави предмети. Очите ми са с бадемовидна форма. И познайте какво? Не са с вашият обичаен, грозен и банален кафяв цвят. Моите очи са тъмно- зелени и доста често приличат на, ами изглеждат като течни. И са много красиви. Обрамчени са от дълги, гъсти черни мигли, за което можете да се изядете от яд, защото съм сигурна, че вашите са къси и ужасни. А над тях има тънички вежди, които не оставям и ден без надзор. Нищо по- лошо от гигантски рунтави вежди. А сега най- важното. Винаги нося мантия, но това под нея също е изключително важно. Аз съм човек със стил, не мога да нося обикновени дрехи като селянка! Та имайте предвид, че аз нося всичко- от дънки- до къси поли, но винаги са на някоя известна марка. Никога не бих си позволила, да вляза в евтин магазин, камо ли някоя от тези гнусни дрехи да ме докосва. За обувките се отнася същото, макар че аз честно казано нямам нужда от високи токчета, тъй като съм много висока- 1,78. А това ми помага, за да покажа на хората, че не само мога да ги мачкам, но и да ги гледам от високо като паразити, каквито всъщност са.

Характер:
Характер? Хм и това ще да бъде лесно. Пък и ще добиете по- ясна представа, защо не трябва да се закачате с мен. Да се опиша с една дума? Има толкова много.. но правилната, като че ли е кучка. Да аз съм кучка и не се страхувам да си го призная. Вие си мислите, че онези, които ги наричат кучки, а те побесняват наистина са такива? Хаха. Грешка скъпи мои. Онези са просто психясали глупачки. Та да ви обясня всичко свързано с кучките и по- важното- с мен. Аз съм себичен и егоистичен човек. Признавам, че мисля само за себе си. Пука ми само за мен си. Единственият друг човек, за когото наистина ме е грижа е моята близначка- Еванджелин. А и още нещо. Давам ви съвет, който ще е добре да запомните. Аз нямам приятели. На мен не ми пука за нищо. Не искам приятели. От където следва, че съм човек, на когото не може да се вярва. Наистина се постарайте да вкарате това в нищожните си мозъчета. Защото аз мога да манипулирам и използвам хората, както искам. Затова, за да не станете още по- малоумни, глупави и всички да ви се присмиват, внимавайте около мен. Също така, ако си мислите, че можете да ме победите, по- добре изхвърлете тази мисъл от грозните си главици още сега. Аз съм непобедима. Езикът ми е по- остър и от трион и ще ви порази толкова бързо и ясно, че ще бъде като светкавица, която удря човек. Също така владея и кунг-фу. Смейте се, колкото искате, но ще видим кой ще се смее като ви хвърля един бой, който ще промени цвета на кожата ви от бял, в син. Та както се казва "Don't fuck with me. О да добавям последно нещо- всичко, което започва с корена "зло" ме описва перфектно.

История:
Първо да ви разкажа как съм се родила. Имало едно време едно семейство. През една мрачна нощ.. Ооо зарежете, въобще не ме бива в разказването на приказки. Родена съм през доста мрачна и дъждовна нощ на 28 октомври. Имам близначка, по- голяма от мен с няколко минути на име Еванджелин. От това, което съм чувала от разказите на дядо си, знам че е било много тежко раждане и ние сме отказвали да излезем. Ева е била по- добричка и е склонила да излезе. Но аз съм била опърничаво дете и баба, с която не се разбирам особено добре, казва често, че съм се била "вкопчила във вътрешностите на Анабел". Ами какво да направя, кучките си се раждат кучки. Била съм много по- окървавена от нормалното, когато съм излязла- твърде много стоене в утробата и малка раничка. Блах. Както и да е. Таа.. не ни беше особено весело на рожденните дни. Честно да ви кажа беше страшно гадно. Ами аз кво да напрая, че майка ми е умряла при раждането? Ми да не е умирала! Аз защо трябва да имам кофти рожденни дни? Ох зарежете. Това беше до едно време. Баща ми изпадна в дъълга депресия и се беше заключил в кабинета си с вещите на мама. Прилеп в камбанария. Баба и дядо казваха, че ще се оправи, но с Ева знаехме, че той ни мрази заради майка ни. Когато бяхме на осем години, нашите "стари родители", прецениха, че тази стресираща и жална обстановка не става за деца. И бяха много прави. Взеха ни в тяхното огромно /и за някои глупави хора- страшно и мрачно/ имение, което аз обожавам. Бяхме много богати, с Ева получавахме всичко, което поискаме. На единайсет години получихме писмата си от "Хогуортс". Ние сме слидеринки, което си е съвсем нормално и смея да кажа, че такива злобни същества като нас това училище отдавна не е виждало.

Допълнително:
Добре, да спомена за няколкото си дребни навичета? Ами например съм пристрастена към цигарите. Даа знам, че са гадни, но аз ги обожавам. И не обичам да ми изнасят лекции на тема колко е вредно. Знам колко е вредно, идиоти! Освен това, слушам само метъл. Да живеят Мерилин Менсън! И не приемам никакви обиди по техен адрес или по адрес на стила. Ясно ли е, слабоумни същества? Също така обичам да снимам, това ми е хоби. Както и съм запалена по мъгълските играчки, наречени мобилни телефони. И е страшно тъпо, да не бачкат в "Хогуортс". Директорите са глупаци.

____________________________________
P.S. Извинявам се за грубото представяне на героинята, но то е, за да се добие по- ясна представа за самата нея. (:

Върнете се в началото Go down
Джени Потър
Куидич капитан на Грифндор
Куидич капитан на Грифндор
Джени Потър


Брой мнения : 30
Age : 27
Враг : Хогуортс
Години/курс : 15 години/4 курс
Занимание/професия : Капитан на отбора по Куидич/позиция търсач.

Роу Плей
Галеони: 1 600
Инвертар: Униформа, учебници, мантия
Най-важното за героя:

Рейвън Дайнард. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Рейвън Дайнард.   Рейвън Дайнард. Icon_minitimeСъб Сеп 03, 2011 10:48 pm

Оооо,няма проблем.На мен много ми харесва героят ти!Одобрена си!Добре дошла! Smile
Върнете се в началото Go down
 
Рейвън Дайнард.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Potter RPG :: Герои :: Героите ви-
Идете на: